ŁMWitaj na mojej stronie, Przyjacielu!

Mam na imię Łukasz i bardzo się cieszę, że znalazłeś czas, by zajrzeć na mojego bloga. 

W roku 2015 ukończyłem studia wyższe na Politechnice Śląskiej na Wydziale Budownictwa. Pomimo pracy w wymagającym zawodzie, znajduję czas na realizację swojej wielkiej pasji, jaką jest zdrowy styl życia. Wierzę, że dobre zdrowie i satysfakcja z sylwetki otwierają szeroko drzwi do realizacji siebie na innych płaszczyznach życia.

„Choć zdrowie na pewno nie jest wszystkim, to bez zdrowia wszystko jest niczym”.

                                                                                                          ~ Artur Schopenhauer

W dzisiejszych czasach ludzie gonią za wszystkim, często zapominając o tym, jak ważne miejsce w ich życiu powinno zajmować zdrowie. To duży problem, który nierzadko zabiera radość z życia, bądź nawet i je same. W mojej opinii, dobre zdrowie jest jednym z kilku niezbędnych elementów szeroko pojętego szczęścia.

I tutaj zaczyna się moja rola.

Jestem wielkim pasjonatem dietetyki i sportu. Od kilku lat zajmuję się propagowaniem zdrowego stylu życia, który w mojej definicji oznacza coś więcej niż tylko racjonalne i świadome odżywianie. To również aktywność fizyczna, która ma wpływ na wygląd naszej sylwetki, dzięki czemu możemy się czuć pewni siebie, silni i szczęśliwi. Pomagam ludziom w zmianie nawyków żywieniowych, wyglądu i nastawienia. Uważam, że każdy może być zdrowy i witalny i wierzę, że dobre zdrowie to nie wyjątek, a reguła.

I na koniec pytanie, które zawsze zadaję ludziom, zwłaszcza tym opornym na zmiany. Czy warto posiadać wszystko, o czym się kiedykolwiek marzyło, i nie mieć przy tym zdrowia, by się tym cieszyć?

Z pozdrowieniami i życzeniami samych sukcesów

http---signatures.mylivesignature.com-54494-148-A3BE20BDEA3749DC958DD2C938D149E5

 

Łukasz jest przykładem osoby, która udowodniła, że ciężką pracą można osiągać zamierzone przez siebie cele. Ciągle chce się rozwijać, ciągle jest żądny wiedzy i robi wszystko, by każdego dnia stawać się lepszym. Nie na pokaz, a dla samego siebie, dla poczucia komfortu i zadowolenia z życia i podnoszenia jego jakości. Ma dużą wiedzę na temat fitnessu i zdrowego odżywiania – to jego pasja. Swoją postawą pokazuje, że jedyną barierą jesteś Ty i Twoje wymówki… że nie ma czegoś takiego jak ograniczenia. Wiele zmienił w sobie, wiele zmienił także u innych i to całkiem bezinteresownie.

Mateusz Lazar

www.mprojectgroup.pl